РОЗВ'ЯЗУВАЧ ПОЛІІМІДНІЙ
Продукти
Гарячі продукти

Спеціальні поліімідній порошком для зміцнення PTFE

Спеціальні поліімідній порошком для зміцнення PTFE

S широкий асортимент поліімідній порошок для Reinforc ing PTFE, як ми всі знаємо, що для політетрафторетилену (ПТФЕ), завдяки його відмінні самосмазывающиеся, Корозійна стійкість і висока температура продуктивності в області тертя та зношування матеріали займають є дуже важливу позицію. Але його низької...

Спеціальні поліімідній порошком для зміцнення PTFE

Як ми всі знаємо що для політетрафторетилену (ПТФЕ), завдяки його відмінні самосмазывающиеся, корозійної стійкості і високої температури продуктивності в області тертя і зносу матеріали займають дуже важливу позицію. Але низьким твердість, легко повзучості, погано чинить опір тертя, необхідність додавання наповнювача для поліпшення цих недоліків зустрітися механічне ущільнення, тертя в галузі застосування вимог.

 

Часто використовувані наповнювачами є зі скловолокна, вуглецевого волокна, графіту, молібден дисульфідний, Бронза порошок і висока термостійкість органічних полімерних матеріалів. Однак, неорганічні наповнювач і PTFE в поєднанні з бідних тертя і зносу легко впасти, що призвело до бідних зносостійкість і легко пошкодити dual, бідні machinability, обмежує застосування його надзвичайно важких умовах. PTFE заповнені полімер повинна бути стабільною під час спікання (380° C). Таким чином, тільки кілька таких як поліефір ефіру кетонових (ЗАЗИРНУТИ), сульфідні polyphenylene (PPS), арамідного (AF), оксид polyphenylene (а/с) і поліімідній (PI) могла містити "компетентні".


ВИРІШУВАЧ ПОЛІІМІДНІЙ розробили спеціальний сорт поліімідній для підвищення політетрафторетилену (ПТФЕ) (SolverPI-порошок 1800 і SolverPI порошок 1822).  Єдина відмінність між SolverPI порошок 1800 і SolverPI порошок 1822 є поява кольору. Інші продуктивність є ж.

Позиція №

SolverPI порошок 1800

Зовнішній вигляд

Жовтого порошку

Проба

1000 mesh

Щільність

1.40~1.45g/cm3

Скло переходу температури

385° C

Коефіцієнт теплового розширення

20 ~ 25 мільйонних, ° C

Дозволи на кисень індекс

37

Міцність на стиск

≧160MPa

Вигину міцність

≧180MPa

Ударна в'язкість

≧100KJ/М ²

Поверхні опору

≧10³Ω

Обсяг опору

≧10³Ω.CM

Діелектричні constant(106Hz)

3.0 ~ 3.5

Діелектричні strength(KV/mm)

240

SolverPI порошок 1800 заповнені PTFE зовнішній вигляд:
SolverPI-порошок 1822 заповнені PTFE поява є більше як заповнені P84:

Середня частинок розмір SolverPI порошок 1800 і SolverPI порошок 1822, 1000 mesh (13μm). Є термореактивних поліімідній, не буде танути. Перехід скла температура може бути 385℃. Без фізико -хімічних змін, але з повзучості опір і високою твердістю, коли спікання температури 360-380℃, так що це дуже підходить для підвищення PTFE продуктів. Через спеціальні хімічного складу і мікро агрегації поліімідній (PI), в процесі тертя і зносу, особливо суха тертя, може ефективно збільшити PTFE передачі фільму та подвійного зв'язку сили, і Пі жорсткий частинок рівномірно розсіяні в на PTFE матриці, відіграють допоміжну роль в навантаження, тим самим значно покращуючи механічної міцності матеріалу, тертя властивості, повзучості опір і Vicat температура розм'якшення.

 

Наші дослідження показують, що додавання 15% наших поліімідній може поліпшити зносостійкість PTFE 400 разів, в порівнянні з інших полімерів (Peek стане вам PPS, AF, а/с), найкращий ефект підвищення є кращим "партнер" для ПТФЕ. Наприклад, з додаванням вмісту, 15%, додати цей продукт для підвищення PTFE композитного матеріалу, ніж додаванням polyphenylene (а/с) зносостійкість 7 разів вище, ніж ліміт PV значення вище, ніж 2 рази. Отже, продукт широко використовується в компресор тюленів, чашки, втулки, рейки, гнучкі рейок, рапіра зносостійкі шару та інші PTFE композитних матеріалів.


Продуктивність 1800 заповнені PTFE SolverPI порошок

Пі заливки ставки (%)

15%

Щільність (г/см3):

1,96

Міцність на розрив (МПа):

18.54

Подовження (%):

311

Берег твердість (Шор D):

57

Усадка (%):

3.07

Vicat розм'якшення температури (℃):

202

Коефіцієнт тертя

0,11

Знос (g)

0.002 0.004
Hot Tags: спеціальні поліімідній порошок для армування ptfe, Китай, завод, компанія, виробників, постачальників, оптових, купити продукти
Супутні товари

Пара:

Наступний: SolverPI мономірні TPER